Gold Pearl | Pośrednictwo Nieruchomości

O nas

W Gold Pearl Real Estate podchodzimy do każdej nieruchomości indywidualnie, ponieważ wiemy, że jest wiele wyjątkowych miejsc, które potrzebują profesjonalisty, żeby docenić potencjał i zmaksymalizować zysk dla naszych klientów.

Doświadczenie i wiedza pozwala nam oferować wysokiej jakości usługi i profesjonalizm na każdym kroku. Dzięki temu cieszymy się dobrą reputacją i jesteśmy chętnie wybieraną firmą w usługach pośrednictwa nieruchomości i zarządzaniu najmem.

Media społecznościowe:
Gold Pearl Real Estate

Obsługujemy Warszawę i okolice

Przyjmujemy do obsługi nieruchomości zadbane i o sprawdzonym stanie technicznym.  Zajmujemy się sprzedażą, wynajmem i zarządzaniem nieruchomości z przedstawionego na mapie obszaru. Wyjątkiem przyjęcia spoza granicy obsługiwanego obszaru są wartościowe i atrakcyjne oferty.

 
 

Ponad 12 lat doświadczenia na rynku nieruchomości

a room with a table and chairs

Oferujemy usługi na najwyższym poziomie wyróżniając się na Warszawskim rynku jakością i profesjonalizmem. Szukasz profesjonalnej firmy, która sprzeda lub wynajmie twoją nieruchomość ? Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem!

Otrzymujesz od nas pełne wsparcie zespołu na każdym etapie współpracy. Profesjonalne wycieczki wideo, sesje zdjęciowe, home staging, wycena, remonty i bieżące naprawy,  prezentacje nieruchomości, materiały reklamowe, media społecznościowe, notariusz.

person walking holding brown leather bag

Pracuj z nami

Dołącz do niesamowitej, otwartej, opartej na współpracy i innowacyjnej firmy.

Dołącz do naszego zespołu i pracuj na własny sukces będąc doradcą nieruchomości !

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?